BOHATEROWIE

                                                                         
NARNIJCZYCY
 Piotr Pevensie-najstarszy z rodzeństwa. Ma 20lat. Po powrocie z Narni
nie potrafi zaakceptować, że nie powróci do ukochanej krainy.
   Jest władczy i umie przegrywać z honorem. Według sióstr jest bardzo   opiekuńczy. Doskonale włada mieczem. Jego przydomek to Wspaniały. 
 
 
 
 

Zuzanna Pevensie-druga w kolejności wiekowej po Piotrze. Po powrocie z Ameryki bardzo zmienił się jej charakter. Zaczęła interesować się chłopakami, randkami i balami. Przestała wierzyć w Narnię i zapomniała
o Kaspianie. Jest stanowcza i uparta. Ma 19 lat. Jej przydomek to Łagodna.
 
 
 
 
 
                          
 
 
Edmund Pevensie-trzeci w kolejności wiekowej po Zuzannie. Ma 18 lat
Fechtunek i szermierka to jego talent. Uważa się za sprytnego, zabawnego i wrażliwego chłopaka. Nie ufa zbytnio ludziom, a zwłaszcza tym, którzy go okłamują. Po powrocie z Narni zamyka się w
sobie. Świat zaczyna widzieć w czarnych barwach.  Jednak po jakimś czasie odnajduje swoją, prawdziwą miłość. Jego przydomek to wspaniały.
 
 
 
 
 
 
Łucja Pevensie- najmłodsza z rodzeństwa Pevensie. Zawsze uśmiechnięta i optymistyczna. Zawsze wierzyć będzie w Narnię.
Jest specjalistką w leczeniu, gdyż posiada magiczny wyciąg z ostrokrzewu. Ma 16 lat. Jej przydomek to Dzielna.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaspian X-obecny król Narni. Rodzeństwo Pevensie pomogło mu  w
obaleniu tronu przez uzurpatora Miraza, a następnie w poszukiwaniu siedmiu Lordów i pokonaniu czarnej mgły. Kaspian jest po uszy zakochany w Zuzannie. Nie może pogodzić się, że rodzeństwo Pevensie nie powróci do Narni. Po tym wydarzeniu jest roztrzepany. Nie potrafi rządzić krainą lecz bardzo się stara. Ma 21lat. Nie przepada za Piotrem. Jest dobry w fechtunku.
 
 
 
 
                              CZŁONKOWIE GWARDI DUMBLEDOR'A
 
 
 
 
Avalon -członkini GD. Jest upartą, pewną siebie, twardą i szaloną dziewczyną.  Jest tajemnicza. Ma 18 lat. Należy do Gryfindoru. Zuzannę poznaje podczas jednych wakacji. Przyjaźni się z Ginny Weasley, Hermioną Grenger i z najstarszą z rodzeństwa Pevensie. Po uszy zakochana w Edmundzie.
 
 
 
Znalezione obrazy dla zapytania harry potter
 
 
 
 
 
 Harry Potter-członek i lider GD. Pragnie pokonać Voldemorta i ich pobratymców.  Wyrusza wraz z przyjaciółmi: Avą, Ronem i Hermioną na poszukiwanie horkruksów. Walczy w bitwie o Hogwart.  Zakochuje się w Ginny. Ma 18 lat.
 
 
Znalezione obrazy dla zapytania hermiona granger
 
 
Hermiona Grenger-należy do GD. To ona była pomysłodawczynią powstania Gwardii Dumbledora.  Uparta, stanowcza i inteligentna
to właśnie Hermiona. Przyjaźni się z Ginny i Avą. Bierze udział w bitwie o Hogwart oraz poszukuje horkruksów. Ma 18 lat.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ron Weasley-członek GD. Przyjaciel Harrego, Hermiony i Avy.
Strachliwy, ale czasem potrafi być zabawny. Pomaga Harrem'u szukać horkruksów i bierze udział w walce o Hogwart. Ma 18 lat.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ginny Weasley-członkini GD.  Jest  twardą i silną dziewczyna. Nigdy nie daje za wygraną, zawsze dotrzymuje słowa. Jej wielką miłością jest Harry, w którym się podkochuje. Przyjaźni się z Hermioną i Avą. Ma 17 lat.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Neville Longbottom-należy do GD. Jest odważnym i silnym chłopakiem. Ma 18 lat. W latach szkolnych przyjaźnił się z Harrym i Ronem. Bierze udział w bitwie  o Hogwart.
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz